+ Organitzaciˇ

ÀREES DE GOVERN I DELEGACIONS


ÁREES DE GOVERN (segons el ROGA)

  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA D'URBANISME

    Sr. Josep Alandete Mayor

    Decret 2019-4203 
  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA DE GOVERN INTERIOR I COORDINACIÓ ADMINISTRATIVA; ESCENA URBANA, POLÍTICA FESTIVA, IMAB I COORDINACIÓ TERRITORIAL

    Sr. José Manuel Prieto Part

    Decret 2019-4195
  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA DE POLÍTIQUES EDUCATIVES I BENESTAR SOCIAL

    Sra. Carmen Fuster Mollá

    Decret 2019-4211
  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA DE CULTURA, PARTICIPACIÓ CIUTADANA, QUALITAT I MEMÒRIA DEMOCRÀTICA

    Sr. Nahuel González López

    Decret 2019-4205
  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA DE SANITAT I POLÍTIQUES SALUDABLES, MEDIACIÓ I CONVIVÈNCIA, RELACIONS INTERNACIONALS I AGERMANAMENTS, GENT MAJOR I CENTRES DE CONVIVÈNCIA

    Sra. Liduvina Gil Climent

    Decret 2019-4213
  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA DE GESTIÓ DEL TERRITORI I PATRIMONI CULTURAL, AGRICULTURA I MEDI AMBIENT

    Sra. Alícia Izquierdo Sesé

    Decret 2019-4202
  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA DE TURISME I PLATGES

    Sr. Vicent Mascarell Tarrazona

    Decret 2019-4214
  • DELEGACIÓ DE L'ÀREA DE POLÍTIQUES ECONÒMIQUES, COMERÇ, INDÚSTRIA I INNOVACIÓ

    Sr. Ferran Martínez Mendoza

    Decret 2019-4212

Amb atribucions de direcció, gestió i resolució en les matèries de la seua competència.


REGIDORIES DELEGADES


  • DELEGACIÓ DE SEGURETAT CIUTADANA, TRÀNSIT, MOBILITAT, CONTRACTACIÓ I PATRIMONI

    Sr. Ignacio Vicente Arnau Lorente

    Decret 2019-4193
  • DELEGACIÓ DE SERVEIS BÀSICS AL CIUTADÀ I QUALITAT URBANA

    Sr. Miguel Ángel Picornell Canut

    Decret 2019-4204

  • DELEGACIÓ D'HABITATGE I REGENERACIÓ URBANA

    Sra. Amparo Victoria Soler

    Decret 2019-4192

  • DELEGACIÓ D'ECONOMIA I HISENDA

    Sr. Salvador Gregori Escrivà

    Decret 2019-4194

  • DELEGACIÓ D'ESPORTS I JOVENTUD

    Sra. Lydia Morant Varó

    Decret 2019-4200

  • DELEGACIÓ D'IGUALTAT, DIVERSITAT I POLÍTIQUES INCLUSIVES

    Sra. Juana Navarro Blasco

    Decret 2019-4201

Amb atribucions de direcció, gestió i resolució en les matèries de la seua competència.




 


SECRETÀRIA GENERAL DEL PLE

Vanesa Felip Torrent, en virtut de Resolució de 29/05/2019, del Director General de l'Administració Local.


TITULAR DE L'ÒRGAN DE SUPORT A LA JUNTA DE GOVERN DE LA CIUTAT DE GANDIA I AL REGIDOR SECRETARI D'AQUESTA

Francisco Rius Mestre, en virtut de Decret 3174/2018, de 28/05/2018.

 

INTERVENTOR GENERAL MUNICIPAL

Jorge García Hernández, en virtut de Resolució de 13/12/2012, de la Conselleria de  Presidència i Agricultura, Pesca, Alimentació i Aigua, publicada en el D.O.C.V. núm. 6930 de 26/12/2012.


LLETRAT TITULAR DE L'ASSESSORIA JURÍDICA MUNICIPAL

Isabel Santapau, en virtut de Decret 2019-1989, de 26/03/2019.